Ubytování v penzionech Silas Guest House, Hilda´s Guest House (penziony se nachází v jednom společném areálu). Srí Lanka je ostrovní stát v jihovýchodní Asii, nacházející se v blízkosti poloostrova Přední Indie, na ostrově Cejlon. Největším a hlavním městem je Kolombo, vzdálené cca 100 km od Hikkaduwy, městečka ve kterém budeme bydlet.

Penzion Hildas je umístěn v krásné zahradě s bazénem a vlastní malou restaurací, i s prostorem pro jogu. Silas, druhý penzion, je pouze pár metrů od Hildas, má také zahradu a prostor pro cvičení jógy. Klienti ubytovaní v Silas mohou využívat bazén v druhém penzionu. Stejně tak i restauraci, kde bude podávána snídaně. Bližší informace i odpovědi na všechny dotazy na emailu info@yoga-yoga.cz, nebo na telefonu 773128513.

 

Dovolená na Srí Lance s Ivou a jógou

 

Program: 2x denně lekce jógy a pro nadšence i 1x brzy ráno (před svítáním) jóga na pláži. Lektorka se dobře vyzná v místních poměrech a ubytování osobně viděla a doporučila. Lektorka jezdí na Srí Lanku pravidelně a tak Vám jistě ráda se vším poradí a provede Vás.

 

Cena zahrnuje: ubytování v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, snídaně, lekce jógy, transfer z letiště a zpět, poplatek za vízum.

 

Cena nezahrnuje: letenku, pojištění. Pojištění lze řešit přes CK FIT individuálně. Letenky na požádání zajistí lektorka.

 

Doporučení: je dobré prověřit si aktuální platnost očkování proti tetanu. Mezi základní očkování pro každého turistu patří: očkování proti žloutenkám typu A+B a očkování proti břišnímu tyfu. Mimo očkování je vhodné zajistit si správné vybavení cestovní lékárničky (léky na teplotu, probiotika, léky proti průjmům, antibakteriální gel na dezinfekci rukou, repelenty proti hmyzu).

 

Dovolená na Srí Lance s Ivou a jógou

Kdy a za kolik?

Cena: od 10 000 Kč

Kde pobyt zakoupit?

Koupit pobyt na ckfit.cz

Potřebujete letenku?

Levné letenky od Letuška.cz
Koupit letenku na letuska.cz

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací