Podzimní výlet na Srí Lanku už je připraven. Kratší varianta bude tradičně probíhat v Hildině penzionu v Hikkaduwě. Tam se budeme věnovat józe, koupání, masážím, jídlu, čtení a kratším výletům. Komu tohle stačí, po 9 dnech odfrčí domů.
Kdo chce víc, zůstane. Podzimní program jsem vymyslela parádní. Nejdřív odjedeme na ještě příliš neobjevenou pláž Talalla. Tam strávíme dvě noci v jógovém retreatu. Můžete navšívit lekce s jejich lektory (platí se přímo na místě), nebo budeme praktikovat spolu. Potom odjedeme k národnímu parku Yala (sloni, leopardi), kde nás čeká půldenní safari (to máte v ceně). Odpoledne po pozdní obědě nás autobus odveze do hor, mezi čajové keře, do Elly. Tam strávíme dvě noci. Jedno ráno si vyjedeme do městečka Haputale k Lipton's seat. Místu, odkud pan Lipton obhlížel své plantáže :-). A je to moc krásný pohled. Pak se přemístíme k letišti do Negomba, kde nás čeká relax, koupání a utrácení zbylých rupií.
  

Kdy a za kolik?

Cena: 10500 Kč - 19500 Kč

Kde pobyt zakoupit?

Koupit pobyt na ckfit.cz

Potřebujete letenku?

Levné letenky od Letuška.cz
Koupit letenku na letuska.cz

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací