Ubytování v penzionech Silas Guest House, Hilda´s Guest House (penziony se nachází v jednom společném areálu). Srí Lanka je ostrovní stát v jihovýchodní Asii, nacházející se v blízkosti poloostrova Přední Indie, na ostrově Cejlon. Největším a hlavním městem je Kolombo, vzdálené cca 100 km od Hikkaduwy, městečka ve kterém budeme bydlet.

Penzion Hildas je umístěn v krásné zahradě s bazénem a vlastní malou restaurací, i s prostorem pro jogu. Silas, druhý penzion, je pouze pár metrů od Hildas, má také zahradu a prostor pro cvičení jógy. Klienti ubytovaní v Silas mohou využívat bazén v druhém penzionu. Stejně tak i restauraci, kde bude podávána snídaně. Bližší informace i odpovědi na všechny dotazy na emailu info@yoga-yoga.cz, nebo na telefonu 773128513.

Kratší pobyt - 9 nocí - budeme bydlet na jednom místě a dvakrát denně cvičit jógu. Výlety do okolí jsou možné podle zájmu za příplatek.

Delší pobyt - 15 nocí - začátek stejný jako u kratší varianty a jakmile první parta odjede na letiště, my se vydáme opačným směrem, ještě více na jih. Strávíme 2 noci u pláže Mirrisa, dvě noci mezi čajovými plantážemi v krásné Elle a poslední dvě noci budeme v Kandy. Jógu budeme cvičit podle aktuálních možností, o to více ale budeme potkávat místní okolí a lidi.

Kdy a za kolik?

Cena: 10500 Kč - 17000 Kč.

Kde pobyt zakoupit?

Koupit pobyt na ckfit.cz

Potřebujete letenku?

Levné letenky od Letuška.cz
Koupit letenku na letuska.cz

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací