Srí Lanka je nádherný malý ostrov pod Indií, koupající se v Indickém oceánu. Ten je celoročně tak teplý, že z něj nemusíte vůbec vylézt ven :-). Na ostrově se všechny odstíny zelené střídají s barvami květů a vůní ovoce. Všeho tu je nepřeberně. Místní jsou přátelští a otevření.

Jógový pobyt na západním pobřeží Srí Lanky, v živém městečku Hikkaduwa. Ubytujeme se v malém penzionu s krásnou zahradou, čistými a účelnými pokoji s vlastním sociálním zařízením. Penzion má krásnou zahradu a vlastním bazén, u kterého můžete relaxovat od rána do večera. Nad zahradou je zastřešený prostor pro naši jógovou praxi, budeme se scházet dvakrát denně. 

Penzion má vlastní restauraci, která slouží pro hosty a vaří jak srílanskou kuchyni, tak i švýcarské speciality. Je možné zde také koupit balenou vodu i jiné nápoje.

Až budete dostatečně vykoupaní, vyjógovaní a napití kokosové vody, můžeme vyrazit na výlet. Místním autobusem pohodlně dojedete do města Galle, které je do Hikkaduvy pouhých 15 kilometrů. Část Galle je zapsaná do světového dědictví Unesco a je opravdu krásnou ukázkou koloniální architektury. Kromě dobrých restaurací jsou v Galle i zajímavé obchody.

Na delší výlety můžeme vyrazit s místním průvodcem třeba do královského města Kandy, ve středu ostrova. Tady uvidíme nejposvátnější budhistický Chrám Budhova zubu. Cestou se zastavíme ve sloním sirotčinci v Pinnewalle, kde můžeme nakrmit slony dobrým ovocem. 

Pokud vás víc než chrámy zajímají zvířata, pak jste na Srí Lance také správně. Z Hikkaduwy lze podniknout jednodenní výlet do národního parku Uda Walawe, kde bydlí spousta sloních rodinek, buvoli, krokodýli a další čtyřnožci.

Na dvoudenní výlet vyrazíme do Elly, městečka tisíc metrů nad mořem, posazeného mezi čajovými plantážemi. S výhledy tak krásnými, že se jednomu tají dech.

Prostě Srí Lanka toho nabízí hodně, určitě vás bude bavit. A my uděláme všechno pro to, abyste se na tenhle ostrov chtěli vracet.

 

Zajišťujeme přes vlastní CK Naboso Tours s.r.o.

Kdy a za kolik?

Cena: 12900 Kč

Kde pobyt zakoupit?

Koupit pobyt na nabosotours.cz

Potřebujete letenku?

Levné letenky od Letuška.cz
Koupit letenku na letuska.cz

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací