Jak si rezervovat místo na lekcích Yoga-Yoga studia?

PLATBY PROSÍM POSÍLEJTE NA 1459533016/3030 vs 999 případně 910.

 

 

 

 

 

 KREDIT/PŘEDPLACENÉ BLOKY NA ZÁKAZNICKÉM ÚČTU

 

 

BONUSY

 

 

 

 

 

REZERVACE/ZRUŠENÍ REZERVACE

 

Na ranní lekce se lze rezervovat i bez předplaceného kreditu či členství. Lekce, které jsou většinou plné pak je možné rezervovat pouze s kreditem/členstvím. Rezervace jsou závazné. Pokud se nedostavíte, nebo včas své místo neuvolníte, bude vám stržena plná cena lekce.

Respektujme se vzájemně. Děkujeme.

 REZERVACE VÍCE MÍST

Klienti nemohou provést rezervaci místa i pro své známé na běžné lekce. Je nutné mít klientský účet a podepsat, že znám svůj zdravotní stav.

Pokud chcete přivést host a pouze jednorázově, zavolejte na 773 128513.

 ZRUŠENÍ ZÁKAZNICKÉHO ÚČTU A CO SE ZBYLÝM KREDITEM

pokud nemůžete již nadále chodit k nám cvičit, máte zdravotní obtíže, nebo jiné problémy, máte možnost převést svůj účet a zbylý kredit na jinou osobu, kredit lze převést jen jednou. Pokud ze zdravotních důvodů potřebujete pozastavit své členství a nechcete o kredit přijít, po předložení potvrzení od lékaře vám jeho platnost prodloužíme.

 

UpozorněníNově každý cvičící podepisuje (v aplikaci Mindbody) prohlášení o svém zdravotním stavu. Tento dokument je uložen u vašeho zákaznického účtu.

 

Každý cvičící ve studiu Yoga-Yoga prohlašuje, že zná svůj zdravotní stav a cvičení svému stavu přizpůsobí. O svých zdravotních omezeních, o případném těhotenství, svého instruktora iformuje předem. Svůj záměr věnovat se józe také konzultuje se svým lékařem. Každý také cvičí tak, jak mu okamžitý stav dovolí. Všichni instruktoři praktikující v Yoga-Yoga jsou kvalifikovaní. Certifikáty jsou k nahlédnutí na požádání v Studiu Yoga-Yoga.  Instruktoři nenesou odpovědnost za zranění vzniklá během lekce či po lekci.

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací